X
     

Jak ocieplamy?

Podstawą domu jest fundament. Warto jest więc zadbać o to, aby izolacja fundamentu była wykonana prawidłowo i co najważniejsze - szczelnie. Wykonanie izolacji z piany poliuretanowej stanowi bardzo szczelną barierę hydro-izolacyjną, jak również jest doskonałym materiałem, który dodatkowo chroni budynek przed zimnem. Nadaje się do stosowania w nowych budynkach, jak również tam, gdzie już występują problemy z przemarzaniem fundamentów.

Zastosowanie piany „twardej” zamknięto-komórkowej doskonale sprawdza się do wykonania izolacji fundamentów. Aplikacja na każdego typu podłoże, pozwala zaoszczędzić czas, przez co skraca ogólny harmonogram wykonania inwestycji. Podczas jednego procesu aplikacji uzyskujemy hydro i termoizolację.

Całkowicie bezszwowe i bezspoinowe wykonanie izolacji fundamentu, pozwala uniknąć wszelkich mostków termicznych, jak i wad często zdarzających się podczas wykonywania izolacji fundamentów tradycyjnymi metodami. Bardzo mała nasiąkliwość Naszego produktu oraz odporność na środowisko zewnętrzne, czyni ten materiał doskonałym do tego typu prac. Zastosowanie pianki poliuretanowej na fundament, zapobiega przed niepożądanym wpływem wilgoci do budynku, a także wykraplaniu się wody na ścianach wewnętrznych w pomieszczeniach.

ZASTOSOWANA IZOLACJA: